O nas
Swoją ofertę kierujemy do wszystkich Firm i instytucji zainteresowanych wysoką jakością i szybkim terminem realizacji każdego zlecenia.
Jesteśmy firmą która tworzy swoją pozycję na rynku od 1999 roku.
Dzięki zdobytym doświadczeniom i umiejętnościom przez te wszystkie lata możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości kompleksowe usługi poligraficzne takie jak: projektowanie graficzne, druk offsetowy, druk cyfrowy, naświetlanie płyt CTP, uszlachetnianie druku, obróbkę introligatorską oraz dostawę wydrukowanych materiałów do klienta.
 
Rozwój naszej firmy pozwolił na rozbudowę parku maszynowego, doskonalenie umiejętności i rozszerzenie oferty dla małych, średnich i dużych nakładów. Kolejne okresy działalności w związku ze wzrostem liczby zamówień oraz wymagań klientów – wymogły na nas wymianę maszyn na nowe i zwiększenie profilu produkcji. Park maszynowy naszej drukarni to czterokolorowe maszyny formatu B3 i B2.
Mając na uwadze nasze wieloletnie doświadczenie oraz zaplecze technologiczne niezbędne do pełnej realizacji materiałów poligraficznych, uważamy, że jesteśmy gotowi sprostać Państwa oczekiwaniom i wymaganiom.