Technologia
Opis procesów  przez który przechodzą realizowane u nas projekty.
Przygotowanie do druku
Posiadamy studio graficzne i studio DTP, gdzie doświadczony zespół grafików przygotowuje prace do druku oraz obróbki introligatorskiej. Na tym etapie każdy projekt, niezależnie od tego czy został dostarczony bezpośrednio przez Klienta czy pochodzi z naszego studia graficznego, przechodzi gruntowne sprawdzenie pod kątem technicznej poprawności przygotowania do druku. W razie potrzeby kontaktujemy się ze zleceniodawcą i sugerujemy zmiany, lub po wcześniejszej konsultacji wprowadzamy je samodzielnie. Odpowiednio przygotowany do druku projekt trafia do naświetlania.
Zestaw składający się z wysokiej klasy naświetlarki i wywoływarki pozwala na tworzenie płyt poligraficznych w systemie CTP z bardzo dużą dokładnością, co ma bezpośredni wpływ na jakość końcowego produktu.
 
Druk
Aby zapewnić jak najlepszą jakość wydruków przy krótkim czasie realizacji, do druku wykorzystujemy nowoczesne maszyny offsetowe i cyfrowe:
- pełnokolorowa maszyna offsetowa Ryobi w formacie B3
- pełnokolorowa maszyna offsetowa Heidelberg w formacie B2 z wieżą lakierującą
- maszyna cyfrowa Konica Minolta Bizhub C5501e
Nowoczesne systemy kontroli wydruku pozwalają na doskonałe odwzorowanie kolorów i utrzymanie jednolitego nasycenia barw na przestrzeni całego nakładu – dzięki temu mamy pewność, że kolorystyka na pierwszym arkuszu jest taka sama jak na ostatnim.
 
Introligatornia
W zależności od zlecenia, gotowe wydruki trafiają do obróbki introligatorskiej.
Do wykonywania prac introligatorskich wykorzystujemy wiele urządzeń pozwalających na dokładne i szybkie realizowanie zadań, jak zszywanie, klejenie, bigowanie, składanie itp. Do składania, falcowania, kompletowania i zszywania broszur lub katalogów wykorzystujemy maszyny japońskiej firmy Horizon.
Po zakończeniu wszystkich operacji gotowe wydruki są kompletowane i pakowane w ustalone wcześniej z Klientem paczki. Dzięki temu nie ma żadnych problemów z transportem gotowych prac, minimalizujemy również ryzyko uszkodzenia wydruków podczas transportu.